Docieplenia pianką poliuretanową

Jedną z naszych głównych usług wykonywanych dla Państwa, jest termoizolacja pianką poliuretanową, która jest najlepszym  termo-izolatorem oraz stanowi dodatkową izolację akustyczną. Piankę nanosi się na dowolne powierzchnie metodą bezpośredniego natrysku, przy czym od razu po aplikacji, pęcznieje i utwardza się, przylegając do podłoża i wypełniając wszystkie szczeliny. Dodatkowym atutem jest wzmacnianie konstrukcji szkieletowej. Wśród wszystkich najnowszych technologii w budownictwie, pianka poliuretanowa jest oceniana jako najlepszy materiał termoizolacyjny, co potwierdzają badania i opinie fachowców.
 
Bardzo dobre właściwości pozwalają na szeroki wachlarz zastosowań m.in. w ocieplaniu poddaszy i stropodachów, budynków inwentarskich, przechowalni warzyw, budynków szkieletowych, hal łukowych i przemysłowych, fundamentów i innych.
 
Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu, jesteśmy gotowi dla Państwa wykonać w bardzo szerokim zakresie prace dociepleniowe budynków.
 
Zachęcamy do zapoznania się z artykułami, w których szerzej opisujemy właściwości pianki poliuretanowej, zastosowania oraz opinie i porównania z innymi metodami docieplenia.

Copyright 2014 TynkPol | Realizacja: Strony www PISANCZUK.COM