Firma

Firma TynkPol powstała w 2002 roku i od początku swojej działalności zajmowała się dociepleniami budynków, usługami ogólnobudowlanymi oraz wykończeniami wnętrz. Dziś firma specjalizuje się w wykorzystaniu najnowszych technologii budowlanych m.in. dociepleniami pianką poliuretanową aplikowaną maszynowo, tynkami maszynowymi, szpachlowaniem oraz malowaniem natryskowym.
 
Dzięki wyszkolonej kadrze fachowców w połączeniu z najnowszymi technologiami i materiałami najwyższej klasy jakich używamy, gwarantujemy naszym klientom pełne zadowolenie z dobrze wykonanych prac.
 
Jednym z naszych atutów jest ścisła współpraca z producentami urządzeń wykorzystywanych w budownictwie oraz materiałów budowlanych, dzięki czemu dysponujemy szerokim asortymentem, dostępem do najnowszych technologii, szkoleń, badań i opinii fachowców.
 
Kadra naszych pracowników jest regularnie szkolona przez specjalistów z takich firm jak Graco, Knauf,  przez co zapewniamy pełny profesjonalizm.
 
Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, umówieniem się na bezpłatne doradztwo i wycenę Państwa projektu.

Copyright 2014 TynkPol | Realizacja: Strony www PISANCZUK.COM